Opinie klientów


Bardzo dobry kontakt, wszystko jak w opisie, towar wysokiej jakosci i profesjonalne podejscie do klienta. Niezwykle rzadki w tym biznesie przyklad firmy, ktora dba o swoj wizerunek i zadowolenie kupujacego. Wielki pozytyw.

Agacia2025

Zdecydowanie polecam. Bardzo solidny i zyczliy dostawca. Drewno dobrze pociete, idealnie zapakowany samochod - nie ma mowy, aby umowina ilosc sie nie zgadzala, chyba ze na korzysc klienta;) To juz 5 sezon z tym dostawca i nie zamierzam zmieniac.

XianN


Super sprzedawca, ilość drewna dostarczonego większa od zamówionego. Dobry kontakt, terminowa realizacja. Polecam na 100%.

rpok

Ogromny pozytyw. Drewno kupiłem tu pierwszy raz, na próbę (z polecenia znajomego). Wiem, że będę kupował w przyszłości, bo materiał jest wysokiej jakości, przycięty na życzenie, czysty, do tego bardzo uczciwie policzony. Gorąco polecam i dziękuję!

tomlo

Super sprzedawca szybka dostawa drewno dokladnie takie jak chcialem ilosc sie zgadza w 100%,. Kupuję od tego sprzedawcy drewno juz od 4 lat i nigdy sie nie zawiodłem, Naprawde godny polecenia. Bardzo wielki pozytyw

lukasztr