Drewno do pieca

Najlepsze drewno do pieca? Bez wątpienia drewno liściaste, czyli takie jak dąbgrab i jesion, które zapewniają spokojny, równomierny płomień. Takie drewno jak na przykład dąb pali się bardzo długo, w trakcie spalania zaś uwalniają się garbniki o miłym, gorzkim zapachu. Cechuje go wysoka wartość opałowa, zapewnia dużo ciepła. W naszej ofercie znajdą Państwo drewno najlepszej jakości, twarde i wysokokaloryczne, gwarantujące największą wydajność. Dzięki temu rzadziej trzeba będzie dokładać do ognia. Ma to liczne zalety, bo mniej potrzebujemy opału, żeby ogrzać dom, mniej musimy mieć też miejsca, by je składować. Takie drewno w trakcie spalania daje najwięcej ciepła.

W naszej ofercie znajdą Państwo drewno najwyższej jakości, najbardziej nadające się do palenia, spełniające najwyższe wymagania. Jeśli poszukują Państwo wysokiej jakości drewna do pieca, Wrocław i nasz sklep jest najlepszym miejscem, by je kupić. Proszę sprawdzić, co mamy do zaoferowania. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

W związku z wieloma zapytaniami Klientów o drewno przeznaczone do pieców i tzw kóz, stworzyliśmy trzy produkty specjalnie dla Państwa.

Zrzyny dębowe Trak - jest to odpad tartaczny uzyskany po obróbce maszyną zwaną TRAKIEM sprzedawane w całości w długościach po ok. 130 cm.

Zrzyny dębowe Wielopiła- jest to odpad tartaczny uzyskany po obróbce maszyną zwaną wielopiłą w długościach po ok. 130 cm.

Klocki dębowe od ok. 1 cm do ok. 25cm - jest to produkt uzyskany po procesie optymalizacji w której udało nam się uzyskać opał o długościach do 25 cm. Jest to doskonały opał do małych kominków, pieców typu "koza" oraz standardowych pieców węglowych.

Zrzyny Mix HIT - Jest to mieszanka zrzyn po procesie optymalizacji w wyniku której udało się uzyskać gotowe do palenia zrzyny dębowe o długościach do 30 cm w super cenie.

Product added to compare.

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach: poprawnego działania witryny (pliki niezbędne), statystycznych i analitycznych (pliki analityczne), personalizowania wyświetlanych reklam (pliki reklamowe), funkcjonalnych (pliki mediów społecznościowych i inne). Możesz je zaakceptować klikając w przycisk „Akceptuję”. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.