Drewnex zaprasza na blog
ZAPRASZAMY DO CZYTANIA NASZEGO BLOGA O DREWNIE  KOMINKOWYM.
Oto kilka postów, które mamy nadzieję zainteresują Was. 

Koncertowe pożegnanie lata!

Już w sobotę 17 września będziemy bawić się na terenie rekreacyjnym przy  ul. Sportowej 21.

Czytaj dalej
192 odsłony

Przygotuj się na sezon grzewczy!

Ja rozumiem, że Wam jest zimno ale jak jest zima, to musi być...drewno

Czytaj dalej
243 odsłony

Drzewa z historią

Na świecie rosną setki gatunków drzew. Wśród nich są okazy wyjątkowe, niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju. Czy wiesz, które drzewo jest najstarsze na świecie lub w Polsce? A które jest najwyższe? Poznaj drzewa z niezwykłą historią. 

Czytaj dalej
164 odsłony

Dni Gminy Szczodre 2022

Przeżyjmy to jeszcze raz Dni Gminy Długołęka 2022 okiem Drewnexu ZOBACZCIE SAMI

Czytaj dalej
193 odsłony

10 ciekawostek o drzewach.

Codziennie każdy z nas idąc do pracy lub też patrząc przez okno widzi jakieś drzewo. Ale czy znamy ich sekrety, czy wiemy ile kryją w sobie tajemnic? Ile gatunków drzew rośnie na świecie? Jakie rzeczy z nich powstają i do czego je wykorzystujemy? 

Czytaj dalej
6340 odsłony

Kilka inspiracji jak przystroić na Boże Narodzenie kominek!

Od wielu pokoleń kominek jest miejscem świętowania i magii, szczególnie w czasie świąt Bożego Narodzenia. Aby uczcić to święto dbamy o szczególnie uroczysty wygląd naszych domów. Wielu z nas przystraja kominek jak choinkę. A jaki styl dekoracji przyjmie na Boże Narodzenie twój kominek ? Nie masz pomysłu, jak go udekorować? Zobacz nasze inspiracje;

Czytaj dalej
1088 odsłony

DREWNO OPAŁOWE

Drewnex24 dostarcza zrzyny i klocki dębowe. W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości drewno opałowe, najbardziej nadające się do palenia, spełniające najwyższe wymagania. Jeśli poszukują Państwo wysokiej jakości drewna, opału do pieca we Wrocławiu i Opolu ( zasięg do 100 km od Piecowic) to nasz sklep jest najlepszym miejscem, by je kupić. Proszę sprawdzić, jakie drewno opałowe mamy do zaoferowania. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!...

Czytaj dalej
858 odsłony

Zrzutka dla rodzin z Ukrainy NASZ DOM UKRAINA

#Zajazd na Polance - N A S Z  D O M  U K R A I N A Prosimy o udział w zrzutce, którą dedykujemy rodzinom z Ukrainy, które szukają schronienia w Polsce. 

Czytaj dalej
260 odsłony

Świąteczny konkurs firmy Drewnex

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, z tej okazji przygotowaliśmy dla Was prezenty Do wygrania jest aż 10 koszyków z świątecznymi upominkami!

Czytaj dalej
609 odsłony

Twardość drewna kominkowego

Twardość wpływa między innymi na kaloryczność oraz łupliwość drewna.

Czytaj dalej
706 odsłony

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach: poprawnego działania witryny (pliki niezbędne), statystycznych i analitycznych (pliki analityczne), personalizowania wyświetlanych reklam (pliki reklamowe), funkcjonalnych (pliki mediów społecznościowych i inne). Możesz je zaakceptować klikając w przycisk „Akceptuję”. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.