Drewnex zaprasza na blog
ZAPRASZAMY DO CZYTANIA NASZEGO BLOGA O DREWNIE  KOMINKOWYM.
Oto kilka postów, które mamy nadzieję zainteresują Was. 

Kilka inspiracji jak przystroić na Boże Narodzenie kominek!

Od wielu pokoleń kominek jest miejscem świętowania i magii, szczególnie w czasie świąt Bożego Narodzenia. Aby uczcić to święto dbamy o szczególnie uroczysty wygląd naszych domów. Wielu z nas przystraja kominek jak choinkę. A jaki styl dekoracji przyjmie na Boże Narodzenie twój kominek ? Nie masz pomysłu, jak go udekorować? Zobacz nasze inspiracje;

Czytaj dalej
978 odsłony

DREWNO OPAŁOWE

Drewnex24 dostarcza zrzyny i klocki dębowe. W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości drewno opałowe, najbardziej nadające się do palenia, spełniające najwyższe wymagania. Jeśli poszukują Państwo wysokiej jakości drewna, opału do pieca we Wrocławiu i Opolu ( zasięg do 100 km od Piecowic) to nasz sklep jest najlepszym miejscem, by je kupić. Proszę sprawdzić, jakie drewno opałowe mamy do zaoferowania. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!...

Czytaj dalej
646 odsłony

Zrzutka dla rodzin z Ukrainy NASZ DOM UKRAINA

#Zajazd na Polance - N A S Z  D O M  U K R A I N A Prosimy o udział w zrzutce, którą dedykujemy rodzinom z Ukrainy, które szukają schronienia w Polsce. 

Czytaj dalej
152 odsłony

Świąteczny konkurs firmy Drewnex

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, z tej okazji przygotowaliśmy dla Was prezenty Do wygrania jest aż 10 koszyków z świątecznymi upominkami!

Czytaj dalej
497 odsłony

Twardość drewna kominkowego

Twardość wpływa między innymi na kaloryczność oraz łupliwość drewna.

Czytaj dalej
336 odsłony

Jakie właściwości ma drewno brzozowe?

Czy drewno brzozowe nadaję się jako opał?

Czytaj dalej
560 odsłony

Ile schnie drewno?

Ile schnie drewno? Przyszła jesień, zrobiło się trochę chłodniej i wszyscy zaraz zaczęliśmy sprawdzać swoje zapasy drewna kominkowego. Oczywiście można zakupić suche drewno opałowe ale jego cena jest wysoka. 

Czytaj dalej
3828 odsłony

DREMA Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego .

DREWNEX zaprasza na swoje stoisko na Międzynarodowych Targach DREMA w Poznaniu.

Czytaj dalej
398 odsłony

DREWNEX ZAPRASZA 28 - 29 SIERPNIA NA SWOJE STOISKO NA GMINNYCH DOŻYNKACH W DOMASZCZYNIE.

Zapraszamy wszystkich naszych klientów wraz z rodzinami.

Czytaj dalej
550 odsłony

DARY LASU - JAGODY

Dary lasu Sezon letni mamy w pełni. 

Czytaj dalej
447 odsłony

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach: poprawnego działania witryny (pliki niezbędne), statystycznych i analitycznych (pliki analityczne), personalizowania wyświetlanych reklam (pliki reklamowe), funkcjonalnych (pliki mediów społecznościowych i inne). Możesz je zaakceptować klikając w przycisk „Akceptuję”. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.