Drewnex zaprasza na blog

Drewnex zaprasza na blog
ZAPRASZAMY DO CZYTANIA NASZEGO BLOGA O DREWNIE  KOMINKOWYM.
Oto kilka postów, które mamy nadzieję zainteresują Was. 

KS PERŁA WĘGRÓW
Czytaj dalej

Często zadawane pytanie czy gałęziówka nadaje się na opał.
Czytaj dalej

Znamy około 200 gatunków. Te najczęściej spotykane w Polsce to : dąb szypułkowy, dąb bezszypułkowy i dąb czerwony. Możemy również spotkać inne rzadziej występujące : dąb burgundzki, dąb błotny, dąb omszony i dąb wielkolistny. 
Czytaj dalej

Codziennie każdy z nas idąc do pracy lub też patrząc przez okno widzi jakieś drzewo. Ale czy znamy ich sekrety, czy wiemy ile kryją w sobie tajemnic? Ile gatunków drzew rośnie na świecie? Jakie rzeczy z nich powstają i do czego je wykorzystujemy? 
Czytaj dalej

Zobaczcie co można wyczarować z drewna.
Czytaj dalej

http://www.drewnex24.pl/content/7-promocjehttp://www.drewnex24.pl/content/7-promocjeAby dobrze  pracowało się siekierą ostrzenie powinno należeć do rutynowych i regularnych czynności konserwacyjnych. Dzięki temu praca z nią będzie przebiegać szybko, sprawnie i efektywnie. Jeżeli będziecie wykonywać tą czynność systematycznie Wasza siekiera zawsze będzie gotowa do pracy.
Czytaj dalej

Życzenia od Drewnex24.pl
Czytaj dalej

Od wielu pokoleń kominek jest miejscem świętowania i magii, szczególnie w czasie świąt Bożego Narodzenia. Aby uczcić to święto dbamy o szczególnie uroczysty wygląd naszych domów. Wielu z nas przystraja kominek jak choinkę. A jaki styl dekoracji przyjmie na Boże Narodzenie twój kominek ? Nie masz pomysłu, jak go udekorować? Zobacz nasze inspiracje;
Czytaj dalej

Drewnex24 dostarcza zrzyny i klocki dębowe. W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości drewno opałowe, najbardziej nadające się do palenia, spełniające najwyższe wymagania. Jeśli poszukują Państwo wysokiej jakości drewna, opału do pieca we Wrocławiu i Opolu ( zasięg do 100 km od Piecowic) to nasz sklep jest najlepszym miejscem, by je kupić. Proszę sprawdzić, jakie drewno opałowe mamy do zaoferowania. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!...
Czytaj dalej