Drewnex zaprasza na blog

Drewnex zaprasza na blog
ZAPRASZAMY DO CZYTANIA NASZEGO BLOGA O DREWNIE  KOMINKOWYM.
Oto kilka postów, które mamy nadzieję zainteresują Was. 

Często zadawane pytanie czy gałęziówka nadaje się na opał.
Czytaj dalej

Znamy około 200 gatunków. Te najczęściej spotykane w Polsce to : dąb szypułkowy, dąb bezszypułkowy i dąb czerwony. Możemy również spotkać inne rzadziej występujące : dąb burgundzki, dąb błotny, dąb omszony i dąb wielkolistny. 
Czytaj dalej

Codziennie każdy z nas idąc do pracy lub też patrząc przez okno widzi jakieś drzewo. Ale czy znamy ich sekrety, czy wiemy ile kryją w sobie tajemnic? Ile gatunków drzew rośnie na świecie? Jakie rzeczy z nich powstają i do czego je wykorzystujemy? 
Czytaj dalej

Zobaczcie co można wyczarować z drewna.
Czytaj dalej

http://www.drewnex24.pl/content/7-promocjehttp://www.drewnex24.pl/content/7-promocjeAby dobrze  pracowało się siekierą ostrzenie powinno należeć do rutynowych i regularnych czynności konserwacyjnych. Dzięki temu praca z nią będzie przebiegać szybko, sprawnie i efektywnie. Jeżeli będziecie wykonywać tą czynność systematycznie Wasza siekiera zawsze będzie gotowa do pracy.
Czytaj dalej

Życzenia od Drewnex24.pl
Czytaj dalej

Od wielu pokoleń kominek jest miejscem świętowania i magii, szczególnie w czasie świąt Bożego Narodzenia. Aby uczcić to święto dbamy o szczególnie uroczysty wygląd naszych domów. Wielu z nas przystraja kominek jak choinkę. A jaki styl dekoracji przyjmie na Boże Narodzenie twój kominek ? Nie masz pomysłu, jak go udekorować? Zobacz nasze inspiracje;
Czytaj dalej

Drewnex24 dostarcza zrzyny i klocki dębowe. W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości drewno opałowe, najbardziej nadające się do palenia, spełniające najwyższe wymagania. Jeśli poszukują Państwo wysokiej jakości drewna, opału do pieca we Wrocławiu i Opolu ( zasięg do 100 km od Piecowic) to nasz sklep jest najlepszym miejscem, by je kupić. Proszę sprawdzić, jakie drewno opałowe mamy do zaoferowania. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!...
Czytaj dalej