Boże Narodzenie!

Magiczny czas kiedy czekamy na Świętego Mikołaja, który wchodzi przez komin, aby złożyć sterty prezentów pod choinką, zawieszamy świąteczne buty, które w cudowny sposób rano będą wypełnione cukierkami a w Polsce wyczekujemy pierwszej gwiazdki by potem pod choinką odnaleźć prezent.

Od wielu pokoleń kominek jest miejscem świętowania i magii, szczególnie w czasie świąt Bożego Narodzenia. Aby uczcić to święto dbamy o szczególnie uroczysty wygląd naszych domów. Wielu z nas przystraja kominek jak choinkę. A jaki styl dekoracji przyjmie na Boże Narodzenie twój kominek ? Nie masz pomysłu, jak go udekorować?

Zobacz nasze inspiracje;

1/Po prostu ozdób go gałązkami jodły luźno zawieszonymi lub w formie wieńca może ozdobione czerwonymi lub białymi bąbkami.

drewnex na boże narodzenia

2/Kominek zachowuje swoją dekoracyjną rolę i jest używany jako oryginalna półka. Świece ozdobiono ładnymi wstążkami lub innymi gałęziami jodły, różne kształty i różnorodne, od ładnych jodeł po małe domki z ceramiki. Stonowane oświetlenie świec natychmiast poprawi ciepłą i przytulną atmosferę, której szukasz podczas świąt. Możesz w koszu ułożyć znalezione w drewutni ładne kawałki drewna. Drewniane rustikalne klocki ułożone na podłodze wezmą udział w autentycznej dekoracji świątecznego salonu.

drewnex świeta

3 /kolorowe skarpetki, wstążki w stylu skandynawskim ucieszą oko wszystkich domowników i świątecznych gości

Drewnax na świeta

4/zrób z dziećmi z papieru kolorowe girlandy , wytnij niedźwiedzie polarne, pingwiny, łosie. Zabawa i efekt końcowy gwarantowany

Święta Drewnex