Moi Drodzy Klienci, 

W tym szczególnym okresie bardziej niż kiedykolwiek proszę zadbajcie o siebie i swoją rodzinę.

Nie wiemy jak długo będziemy zmuszeni do pozostania w naszych domach, dlatego też czas spędzony z rodziną wykorzystajmy jak najlepiej potrafimy.

Pomimo, że na dworze ziąb to słońce już zachęca do prac w ogrodzie. Pamiętajmy po wiośnie przyjdzie lato potem jesień no i zima. Może czas pomyśleć wcześniej o drewnie do naszych kominków?  A może drewutnia jest już pusta i miło by było rozpalić dziś w kominku! Drewno odpowiednio sezonowane idealnie posłuży jako opał na zimę. Jakie ma walory drewno przeschnięte piszemy na naszym blogu.

Tak jak w wielu firmach część załogi pracuje zdalnie ale nasz zakład działa i cały czas przygotowuje drewno kominkowe. Na Wasze życzenie przygotowaliśmy opis jakie mamy rozmiary drewna oraz zdjęcia jak łupiemy drewno kominkowe. Zapewne to pomoże nam dostarczyć opał przygotowany według Waszych oczekiwań.

Dzwońcie do nas na infolinie 505 90 10 70 oraz 71 750 25 25 . Doradzimy Wam jakie wybrać drewno, ustalimy termin dostawy oraz formę płatności a kierowca przywiezie drewno i wysypie je we wskazanym miejscu.

Przypominam, że przy większym zamówieniu gwarantujemy kosz na drewno lub siekierkę. A może chcielibyście poświęcić nam chwilkę i wypełnić ankietę jakie nowe prezenty wykonane z naszego drewna chcielibyście dostać w przyszłości?

Serdecznie pozdrawiam i życzę zdrowia !!!

Konrad Jaskulski

PS. Informuję, iż w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie naszych pracowników i Klientów wdrażamy zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego. Nasza załoga na produkcji i kierowcy mają się dobrze oraz dbamy o to by na terenie zakładu nie zabrakło środków dezynfekujących.

Wszystkim osobom pracującym w służbach, które pomagają nam dzisiaj w trudach życia codziennego chcielibyśmy serdecznie podziękować.

Oczywiście nie zaszkodzi przypomnieć o czym powinniśmy teraz pamiętać:

Nie wychodźmy z domu / mieszkania bez potrzeby. Optymalnie by było, gdyby co kilka dni jedna osoba z domostwa wychodziła do najbliższego sklepu na szybkie zakupy niezbędnych rzeczy.

Kupuj przez internet bo „zarażenie przez paczkę” jest mało prawdopodobne. Można dezynfekować paczki po jej otrzymaniu. No i wybierajmy najlepiej paczkomaty wiec zainstaluj sobie aplikację inPost – dzięki niej, otworzysz skrytkę w paczkomacie bez dotykania klawiatury czy ekranu dotykowego maszyny.

Dbaj o odporność. Ważna jest dieta, unikanie stresu i koniecznie ćwiczenia fizyczne, które można wykonywać w domu bez żadnych przyrządów. I uważaj na siebie. Tak po prostu. Ważne aby się dotleniać. Wietrzenie domu / mieszkania jest ważne i wykonuj je minimum raz dziennie.

Pracuj w domu jeżeli masz taką możliwość. A jeśli już musisz pojawiać się fizycznie w pracy, staraj się dojeżdżać autem. No i stosuj wszelkie możliwe środki bezpieczeństwa w pracy: myj często ręce, unikaj wycierania nosa, ust i oczu rękoma, nie witaj się z innymi dłonią bo łokieć okazuje się przydatny i unikaj rozmów twarzą w twarz.

Modlitwa we własnych czterech ścianach jest dziś zalecana przez Papieża Franciszka.

Zakupy co kilka dni. Niech chodzi lub jeździ jedna osoba, oczywiście bez dzieci. Zawsze rób wcześniej listę zakupów, by kupić tylko to, co potrzebne, a także by zakupy przebiegły szybko i sprawnie. Wierzę, że jeśli Wszyscy zastosujemy się do wskazówek, zatrzymamy epidemię i lato powitamy w pełnym zdrowiu !!!