Oferta handlowa - CENNIK

drewno kominkowe

dąb

buk

jesion

grab

brzoza

świerk

sosna

554

596

596

596

554

449

449

PLN/MP

netto

PLN/MP

netto

PLN/MP

netto

PLN/MP

netto

PLN/MP

netto

PLN/MP

netto

PLN/MP

netto

  • do ceny drewna należy doliczyć 23% vat

  • drewno ma około 50% wilgotności

Sprzedajemy drewno ułożone na paletach.

Drewno jest pocięte i połupane w szczapy o długości 30-35 cm (pozostałe długości - ustalenia indywidualne).

Wymiary palety:
100 x 100 x 100 cm
Co daje 1 mp na palecie.

Ładowność
naszego auta:
48 palet.

Minimalna wielkość
zamówienia
48 palet.

Dodatkowo płatne:

  • Transport Drewnex 10.00 zł netto na 1 paletę (na terenie Polski).

  • Transport zagraniczny - ustalenia indywidualne.

Sposób płatności:
płatność w Euro zgodnie z aktualnym kursem NBP

 

 

Drewnex – Twój dostawca drewna kominkowego

Szukasz hurtowych ilości drewna kominkowego i opałowego? Martwisz się o brak surowca i jego stale rosnące ceny? Zapomnij o tych problemach i zapoznaj się z naszą ofertą. Polski producent drewna - firma Drewnex zapewni stałe dostawy drewna do Twojego składu opału, hurtowni lub sklepu. Firma Drewnex jest jednym z największych producentów drewna kominkowego i opałowego w Polsce. Od dwóch dekad zaopatrujemy hurtowych odbiorców krajowych i zagranicznych z aż 10 krajów (m.in. Niemiec, Austrii, Holandii, Belgii, Francji, Włoch). Jesteśmy sprawdzonym i niezawodnym partnerem, który na pierwszy miejscu stawia sobie zadowolenie klientów i najwyższą jakość produktów. Korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości drewna pozyskiwanego w Lasach Państwowych na terenie całej Polski, posiadającego certyfikat FSC (Forest Stewardship Council), który jest niepodważalnym dowodem pochodzenia naszego surowca wyłącznie z legalnych źródeł. W całorocznej ofercie hurtowej mamy drewno z najpopularniejszych rodzimych gatunków drzew liściastych - dębu, brzozy, buka, jesionu, grabu oraz iglastych – sosny i świerku. Drewno kominkowe i opałowe z Drewnexu doskonale sprawdza się w kominkach, kotłach i piecach na drewno, zarówno nowoczesnych, ekologicznych jak i tych tradycyjnych.

 

 

Nowoczesna produkcja

Przetwarzamy 150 000 m3 drewna tartacznego rocznie, kubatura naszej suszarni wynosi 2000 m3, a nad najwyższą jakością naszych produktów pracuje zespół złożony z ponad pół tysiąca wykwalifikowanych pracowników. Posiadamy najnowocześniejszą linię produkcyjną wyposażoną w 10 piło-łupiarek Hakki Pilke, które pozwalają na realizację praktycznie każdego zamówienia. W zależności od życzenia klienta drewno jest łupane na trzy lub więcej kawałków o średniej długości około 30 cm. Olbrzymią wagę przywiązujemy również do pakowania i transportu naszych produktów. W tym celu opracowaliśmy własną formułę skrzynio-palety. Dzięki temu każdy metr przestrzenny drewna kominkowego jest ułożony ściśle, precyzyjnie w rządkach i w nienaruszonej postaci dociera do nawet najodleglejszego celu.

 

 

Ty zamawiasz, my dostarczamy!

Naszym kolejnym atutem jest rozbudowana flota transportowa, która liczy już ponad 100 pojazdów i jest konsekwentnie rozbudowywana. Dosłownie w ostatnich dniach zasiliło ją pięć kolejnych ciągników marki Volvo przystosowanych do transportu długodystansowego. To wszystko sprawia, że nasze moce przerobowe są wręcz nieograniczone. Każdą z naszych ciężarówek możemy wysłać jednorazowo aż 48 palet drewna kominkowego. Spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających kontrahentów! Jeśli zastanawiasz się gdzie kupić tanie drewno tartaczne, to trafiłeś pod właściwy adres. Bądź pewien, że zrealizujemy Twoje zapotrzebowanie na drewno dębowe, drewno bukowe czy drewno brzozowe do kominka, pieca lub kotła.

Sprzedaż hurtowa

Sprzedaż hurtowa drewna do kominków i pieców odbywa się poprzez kontakt z naszym specjalistą pod numerem tel. +48 571 550 786 lub mailowo hurt@zielonekominkowe.pl Dowiesz się jaka jest kaloryczność i cena wybranego 1m3 drewna opałowego, jaka jest cena transportu, jaki jest koszt całego zamówienia, jakie mamy promocje czy jakie oferujemy rabaty. Ponadto na blogu strony drewnex24.pl znajdziesz wiele interesujących publikacji związanych ze sprzedażą i kupnem drewna na opał oraz ogrzewaniem kominkowym. Tu dowiesz się jak znaleźć dobre drewno kominkowe, jakie drewno kominkowe wybrać, jakie drewno najlepiej pali się w kominku, czym jest kaloryczność drewna opałowego, czym jest wartość opałowa drewna, czym jest sezonowane drewno kominkowe, jak odbywa się składowanie i suszenie drewna kominkowego, jakie właściwości mają poszczególne gatunki drewna i oczywiście gdzie kupić drewno na opał. Na naszym blogu kominkowym znajdziesz też porady jak szybko rozpalić w kominku czy jak przygotować swój kominek na sezon grzewczy.

Kontakt do składania zamówień

tel.: pokaż numer
+48 571 550 786
e-mail: pokaż mail
hurt@zielonekominkowe.pl
Dariusz Srokosz
POTRZEBUJESZ POMOCY?
ZOSTAW NUMER - ODDZWONIMY!