Opinie klientów

3 / 5
21.01.2026
Arleta

Niska ilość punktów za jakość produktu jest spowodowana tym, że drewno, które zamawiałam w ubiegłym sezonie nie było odpowiednio suche, a za takie płaciłam.

Dotyczy zmówienia z 4.01.2026

5 / 5
23.08.2025
Zygmunt T.

Firma godna polecenia

Dotyczy zamówienia z 05.08.2025

4 / 5
23.08.2025
Wojtek L.

Niektóre kawałki drewna są są bardzo dużych rozmiarów mogłyby być przecięte na pół bo nie mieszczą się w palenisku poprzednim razem takich dużych kawałków drewna nie było.

Dotyczy zamówienia z 05.08.2025

5 / 5
22.08.2025
Jola W.

Jesteście Pawlaki super

Dotyczy zamówienia z 01.08.2025

5 / 5
22.08.2025
Basia C.

Sprawna i miła obsługa. Dziękuję szczególnie kierowcy.

Dotyczy zamówienia z 01.08.2025

5 / 5
02.08.2025
Anna J.

Nie odpowiedziałam na pytanie o konkurencyjnyjnosc, ponieważ nie sprawdzałam innych dostawców. Cenię Wasze drewno. Żałuję jedynie, ze nie mieli Państwo graba. Zwykle zamawiamy po części

Dotyczy zamówienia z 20.07.2025

/ 5
01.08.2025
Marek S.

Bez uwag wszystko jest dobrze.

Dotyczy zamówienia z 20.07.2025

4 / 5
12.07.2025
Bartek S.

Drogi transport.

Dotyczy zamówienia z 25.06.2025

5 / 5
11.07.2025
Agnieszka J.

Wszystko przebiegło dobrze polecam serdecznie Państwa firmę moim znajomym

Dotyczy zamówienia z 20.06.2025

5 / 5
11.07.2025
Agnieszka J.

Wszystko przebiegło dobrze polecam serdecznie Państwa firmę moim znajomym

Dotyczy zamówienia z 20.06.2025